Vrh "A"

*11.5.2021
(Jasan z Blatnických vinic x History Šedý poklad)

Rodokmen Vrhu "A"

Malé lásky

Když začala History v prosinci 2020 hárat, měla jsem jasno, budeme mít štěňátka! Hárání bylo nekonečně dlouhé a na krytí jsme jeli až za Znojmo začátkem března 2021, více jak 350km, právě v době, kdy byly uzavřené kraje kvůli covid-19. Když začala po pár týdnech History bojkotovat krátké procházky, začínalo být jasné, že byla naše výprava úspěšná. V první polovině máje se narodily moje vymodlené malé lásky, od malička rozmazlované a všemi zbožňované cácorky. Astička byla taková naše spící princezna a Agapka malý rarášek, vše se však začalo brzy otáčet. Doma jsme prožívali každý malý krůček a pokrok holčiček. 

Čas rychle utíkal, a tak k nám brzy začínali jezdit první zájemci. U Agapky, která se hodně fixovala na svou lidskou smečku, bylo ihned rozhodnuto, dostala nelehký úkol - zaplnit díru v srdíčku nových páníčků po odchodu Šťovánka v Ostravě. U Astičky jsem do poslední chvíle váhala, začínala z ní růst fenka s vlastním názorem a s "výbornými pěveckými" předpoklady. Teprve pár dní před odchodem bylo jasno, Asti půjde do Karlových Varů, tam kde jsem já před lety žila s mou Astou. Půjde rozdávat radost k rodince, která před nedávnem přišla o Nisu a má dostatečné zkušenosti s takovým zlobidlem, jakým Asti bude. Děkuji oběma majitelům za trpělivost, péči  a nekonečnou lásku, kterou našim holčičkám dávají!

AGAPÉ
Fenka
Žije v obci Rychvald u Ostravy
Číslo zápisu: 6383/21
Majitel: Petr N.

DKK: , DLK: DKK A (0/0) DLK 0-0
Svod: A62 M4 Qs Oh
Bonitace: A62,5 M4 Oh Qr Xv53,6 Xf108,8 (CZ), chovná I.
DM: N/N
DWARF: N/A
Výstavy: 1x VN1
Zkoušky: ZZOASTA ODYSEA
Fenka
Žije v obci Pila u Karlových Varů
Číslo zápisu: 6382/21
Majitel: Jan Ř.

DKK: , DLK:
Svod:
Bonitace:
DM:
DWARF:
Výstavy:
Zkoušky: 


Fotografie vrhu "A"

Společně strávený čas

© 2021 Wolf Love story  
Všechna práva vyhrazena 
Veškerý textový i obrazový materiál tohoto webu podléhá autorským právům, pro jeho použití je nutné mít písemný souhlas autora.  
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!